Movies
Ratings
111
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0