Movies
Ratings
55
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 2.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 1.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 3.5