Movies
Ratings
58
The HolidayRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0