Titles you rated
Sister ActRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0