Movies
Ratings
475
SocialphobiaRated ★ 3.5
Friday the 13thRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rocky IVRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 3.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Two Cops 2Rated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
WindtalkersRated ★ 4.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Dead SilenceRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5