Titles you rated
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0