Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
HeroRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Darkest HourRated ★ 4.0
Trust No One: The Hunt for the Crypto KingRated ★ 3.5
Downfall: The Case Against BoeingRated ★ 4.5
Return To SpaceRated ★ 4.0
The Tinder SwindlerRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The Last DuelRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Nike's Big BetRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0