Movies
Ratings
34
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.0