Titles you rated
SpellboundRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 3.0
Moby DickRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Private EyeRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 4.0
Superman IIRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 1.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
TangledRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0