Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0- The UninvitedRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5