Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
CouplesRated ★ 5.0
The RestlessRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 2.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 2.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.0
National TreasureRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 2.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
GravityRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
One Missed Call 3: FinalRated ★ 2.0
The StrangersRated ★ 1.0
Scream 4Rated ★ 2.0
Don't ClickRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 1.0