Movies
Ratings
456
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Fried Green TomatoesRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 4.0