Movies
Ratings
494
Drowning LoveRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Marona's Fantastic TaleRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 2.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.5