Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 1.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Juvenile OffenderRated ★ 4.5
Black DawnRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Beyond the MemoriesRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 1.0
The World of KanakoRated ★ 0.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
HimizuRated ★ 5.0
CasanovaRated ★ 2.5
Collage of Our LivesRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0