Movies
Ratings
99
Rules of DatingRated ★ 4.5
Big EyesRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
JobsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0