Titles you rated
Battle RoyaleRated ★ 0.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 0.5
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 1.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 2.5
MementoRated ★ 5.0
WantedRated ★ 1.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0