Movies
Ratings
146
Being John MalkovichRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.5
Freaky FridayRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Tokyo FamilyRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 3.0