Titles you rated
The Danish GirlRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Green CardRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Hula GirlsRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0