Movies
Ratings
222
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 0.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0