Movies
Ratings
121
DittoRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
BeatRated ★ 5.0
TyphoonRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
Greatest ExpectationsRated ★ 2.5
House of WaxRated ★ 2.0
BackdraftRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
Fast & Furious 6Rated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0