Movies
Ratings
26
World War ZRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0