Titles you rated
Furious 7Rated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 0.5
Despicable MeRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
Forbidden QuestRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.5