Titles you rated
Beastie BoysRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.5