Movies
Ratings
278
Saw IIRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
HostelRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 2.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 2.0
Batman ReturnsRated ★ 3.0
Another FamilyRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 1.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
SpyRated ★ 1.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 2.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
JumperRated ★ 4.0
The Expendables 3Rated ★ 1.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5