Titles you rated
New WorldRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0