Movies
Ratings
50
SilmidoRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.0
StokerRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 0.5
The IntouchablesRated ★ 0.5
HerRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 0.5
The Front LineRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 1.0
New WorldRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0- River of No ReturnRated ★ 1.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 2.0