Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0