Movies
Ratings
207
Be With YouRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Deiva ThirumagalRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The World's Fastest IndianRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 1.0
Love 911Rated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 1.0
IdentityRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.5