Movies
Ratings
50
Midnight FMRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0- River of No ReturnRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
Cries and WhispersRated ★ 4.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0