Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 3.5
Saw IVRated ★ 3.5
Saw VIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 3.5