Titles you rated
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
24 WeeksRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
The BeguiledRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
Toni ErdmannRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
The Secret ScriptureRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
The PastRated ★ 4.5
Our SunhiRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.5