Titles you rated
WALL-ERated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0