Movies
Ratings
878
Stand Up GuysRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0