Movies
Ratings
193
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Kite RunnerRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.5
SawRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 5.0
MamaRated ★ 4.0
The MistRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0