Movies
Ratings
178
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
ControllerRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0