Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.5
Very Good GirlsRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.0
AdoreRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Man on High HeelsRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 3.0
FameRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5