Movies
Ratings
52
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5