Movies
Ratings
86
SproutRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
2046Rated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5- Memories in My FrameRated ★ 5.0
TitaneRated ★ 5.0
Children of the SeaRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
Holy MotorsRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 3.5