Movies
Ratings
89
26 YearsRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 5.0
You Call It PassionRated ★ 1.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 1.0
Heavenly ForestRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.5