Movies
Ratings
910
ArrivalRated ★ 4.0
NowhereRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
FirefightersRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5
The MenuRated ★ 3.0
Night FishingRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
YoloRated ★ 5.0
Kinky BootsRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5