Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0