Titles you rated
ChocolatRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
In the Name of the FatherRated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
The GooniesRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 1.0
Dolores ClaiborneRated ★ 5.0
DamageRated ★ 5.0
GreaseRated ★ 4.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 4.0
Doctor ZhivagoRated ★ 4.0
Sliding DoorsRated ★ 4.0
Dying YoungRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 5.0
Great ExpectationsRated ★ 5.0
What Dreams May ComeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 1.0