Titles you rated
Terms of EndearmentRated ★ 3.0
Out of AfricaRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0
Blue VelvetRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
ShineRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
JiseulRated ★ 4.0- The CureRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0