Titles you rated
BoltRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0