Titles you rated
UpRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
ElfRated ★ 3.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0