Titles you rated
Shanghai KnightsRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Lord of WarRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 2.0
District B13Rated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Foul KingRated ★ 1.0
High School MusicalRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 5.0