Movies
Ratings
33
Officer of the YearRated ★ 4.0
PietaRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
CrankRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 2.0
He's on DutyRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0