Titles you rated
VenomRated ★ 3.0
Beauty WaterRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 1.5
Basic InstinctRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Dirty GrandpaRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 3.5