Movies
Ratings
201
About TimeRated ★ 5.0
HandphoneRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 3.5
The ChaseRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5