Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
QueerRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
SharperRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The DigRated ★ 3.0
Quiz ShowRated ★ 4.5
The MenuRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.0